Okolica i atrakcje

Nasz ośrodek znajduje się na terenie gminy Bobolice, to niejako mikroregion nieskażonego środowiska przyrodniczego i wybitnych walorów krajobrazowych. Zróżnicowana morfologia terenu, duża liczba lasów oraz duża ilość jezior polodowcowych jest swoistym „darem matki natury”, który sprawia, że gmina Bobolice jest rajem dla miłośników przyrody.

Znajdują się tutaj rezerwaty przyrody, obszary chronionego krajobrazu, zespół przyrodniczo – krajobrazowy, użytki ekologiczne i strefy ochronne ptaków drapieżnych, pomniki przyrody żywej i nieożywionej i inne cenne elementy przyrody.

Rekreacja na świeżym powietrzu 

Województwo zachodniopomorskie słynie z przepięknych terenów zielonych, lasów i jezior, co sprawia, że coraz częściej region ten jest odwiedzany przez turystów z całej Polski.

Wędkowanie

Na terenie ośrodka znajduje się 7 zarybionych zbiorników wodnych, w których umożliwiamy wędkowanie naszym gościom oraz osobom chcącym wypocząć na łonie natury.

„Moczenie kija” w akwenie to najlepszy sposób na odreagowanie napięcia nagromadzonego w ciągu tygodnia pracy. To czysty relaks, który od czasu do czasu przerywa emocjonujące zacięcie i holowanie ryby.

Wędkowanie dzień i noc do 8 godzin – 30 zł / 40zł

*cena nie obejmuje możliwości zabrania ryby ze sobą.

Sauna

Na terenie ośrodka znajduje się zewnętrzna 4 osobowa sauna, z piecem na drewno z możliwością wejścia do stawu, a zimą opcja morsowania.

Cena dla 4 osób za 30 minut – 60 zł

Grzybobranie

Województwo Zachodniopomorskie ze względu na dużą liczbę lasów jest rajem dla grzybiarzy.

Październik to czas, gdzie rozpoczyna się sezon na grzyby. Bez wątpienia bogactwo lasów w okolicach to prawdziwa atrakcja turystyczna. U nas możesz zaplanować wizytę i spędzić czas na łonie natury z koszykiem w ręku – prawdziwa gratka dla wielbicieli przyrody.