Nasze konie

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Bandito

Imię zdecydowanie nieadekwatne do osobowości. Kochany i cierpliwy zarówno dla dzieci jak i dla początkujących adeptów jeździectwa. Koń, który nauczył i nauczy jeszcze nie jednego pierwszych kroków galopu, i zrobi to w niezwykle delikatnym i charakterystycznym dla siebie stylu.

Bej

Kawał chłopa z tego Beja, lecz mimo swojej budzącej respekt masy, to kochany koń, który mimo wszystko ma wyraźnie zarysowany charakter i nie pozwala sobie na głowę wejść. Bej, ze względu na swoją osobowość, jest jednym z nauczycieli w warsztatach rozwojowych z udziałem koni.

Dionizos

Jeden z młodziaków, który jest dopiero szykowany dla naszych Klientów. Pieszczotliwie nazywany „Loczkiem” czy też „Blondynem”, a to wszystko ze względu na piękną izabelowatą maść i pokręconą grzywę. Jeśli chodzi o charakter… No cóż, często nie możemy się nadziwić jak opanowany jest w wielu sytuacjach, mimo tak młodego wieku. Z resztą to kolejny dowód na to, że chów bezstajenny jest naprawdę w przypadku wielu problemów z końmi zbawienny!

Posejdon

Półbrat Dionizosa, bardziej energiczny młodzieniec, który wśród naszych Klientów znalazł swoich zwolenników i widać już, że się polubili ze wzajemnością.

Kacper

Oj pociecha wielka z tego naszego Kacperka… Na środku czoła serduszko posiada, z wyglądu taki kochany kucyk… Lecz, gdy tylko jakieś dziecko go dosiada od razu je z miejsca testuje i tym samym swój charakter pokazuje 😉 Wszystko się wnet zmienia, kiedy któraś z instruktorek na niego wsiada, wtedy magicznie na wszystkie pomoce odpowiada! Z miejsca rusza i kłusuje… Skacze i galopuje, a nawet bez problemu się zatrzymuje! My już z doświadczenia wiemy, że takiego Kacpra w każdym ośrodku znajdziemy.

Picasso

Zdecydowanie z siodła to koń jednego jeźdźca, wyjątkowo czuły na pomoce i elektryczny natomiast jego uważność jest wspaniałą cechą przy nauce pracy z ziemi. Koń, który pracował na warsztatach rozwojowych i zapewne każdy, kto się zdecyduje u nas w takich wziąć udział, będzie miał okazję go poznać.

RL Chips Fancy Star

Czyli przez wszystkich nazywana Jadźka! Urodziwa klacz rasy Paint horse, mimo że w stadzie nie jeden czuje przed nią respekt, niewątpliwie jest ulubienicą dzieci, z resztą… wszyscy kochamy Jadźkę!

Taj

Taj, Taj, Taj… ten to za marchewkę zrobi wszystko 😉 Najbardziej „bystre oko” z całej naszej stawki. Koń, który ma wiele do zaoferowania każdemu jeźdźcowi, chętny do współpracy i energiczny!